סדנאות

כולם מחפשים סדנאות העצמה אישית או סדנאות מגניבות למבוגרים, ולפעמים ממש קשה למצוא אחת שתענה על כמה צרכים, או שתשביע את רצונם של כל חברי וחברות הקבוצה שעוברת את הסדנא. 


בדיוק בשביל זה אנחנו כאן, עם סדנאות העצמה לכל הגילאים! סדנאות התיגוף יכולות להזכיר סדנת תיפוף שנכחתם בה פעם, אבל אנחנו מדברים פה על סוג לימוד שונה לחלוטין.

 

הסדנא תיתן לכם כלים להקשיב לקצב הפנימי שלכם, ולהתחבר לילד או הילדה הפנימיים שבכם. 

בסדנאות תיגוף אין צורך בכלים נוספים חוץ מהגוף שלכם בלבד, אין צורך להגיע עם ידע מוקדם של תיאוריה, תווים או תיפוף.

 

בואו אלינו כמו שאתם, והשתתפו בהנאה במה שאפשר לקרוא סדנת תיפוף, אבל שבהחלט הרבה יותר מזה.

מה עושים?

אנחנו מאמינים שהקצב הפועם בנו הוא עוצמה ראשונית ובסיסית שלא ניתן להתעלם ממנה. יש משהו בחיבור לקצב הפנימי של הלב ובהשלכה גם של הגוף שמאפשר לאנרגיה נכונה להתמקם בגוף באופן מיטיב ומגביר את תחושת החיות המנטאלית והפיזית כאחת. אנחנו מציעים סדנאות העצמה אישית לאנשי ונשות חינוך, ובכלל – סדנאות מגניבות למבוגרים, גילאי גן וקשישים. אנחנו מציעים גם סדנת תיפוף על כלי הקשה, המעוררת את החושים ומאפשרת לחבר את מערכת העצבים בתקשורת מהירה לכל חלקי הגוף באופן שגורם לגוף להתעורר ולהרגיש חי, פועם, בועט ומלא ביכולות לפעול. כל הסדנאות שלנו מועברות על ידי צוות מדריכים מיומן ומנוסה, המשתמש בפרקטיקות הוראה מתקדמות על מנת להעביר לכן ולכם את נהר הידע השופע של סדנאות ההעצמה שלנו.  

שומר על הקוגניציה

עוזר לשמור על מוח גמיש

מיומנות נגינה על הגוף

ועל כלי הקשה נוספים

תנועה עדינה עם הגוף במרחב

תנועה נעימה ומרפאת

יצירת איזון גופני

מייצר קשרים חדשים במוח

לתופף ולהתחיל לעוף

חווית ביחד מעצימה

תחושות עוצמתיות של ביחד

סנכרון מלא בין המשתתפים

סדנאות לנשים

סדנאות לילדים

סביב סדנאות ההעצמה האישית שלנו כבר נוצרה קהילה חזקה, מגובשת ומיוחדת של מתגפים, כאלה שמגיעים לסדנת תיפוף למבוגרים, או ילדים שמגיעים לסדנת תיגוף, או גם נשות ואנשי חינוך שלוקחים חלק בסדנאות העצמה שבנינו במיוחד בשבילם. סדנת תיפוף על הגוף היא כלי נהדר לעמידה אנרגטית מול קהל, העברת חומר מול כיתה, או ניהול קבוצה (כמו כיתה, או צוות במשרד) בצורה נינוחה ומיטיבה. קהילת המתגפים כוללת את כל מי שרק ירצה לקחת בה חלק, ומצרפת אליה חברות וחברים חדשים בכל יום. חברי הקהילה יכולים לקחת בנוסף את קורס מנחי הסדנאות שלנו והם יהפכו למנחי סדנאות תיפוף על הגוף בעצמם!

סדנת התיפוף על הגוף מועברות במגוון קבוצות גיל ברחבי הארץ, או גם בשלט רחוק דרך הזום. הסדנאות שלנו מוכוונות העצמה אישית, ומסייעות לחפש ולמצוא את האיזון הנפשי והגופני הנכון לכל אחד ואחת מאיתנו. הרבה מאיתנו חושבים על חזרה לתחביבים ישנים שזנחנו במהלך השנים, וסדנת תיפוף למבוגרים (וגם לילדים!) היא הבסיס הטוב ביותר לחזרה לדרך המוסיקלית שלכם. אנחנו שוב מזכירים, אתם ממש לא צריכים להיות מוזיקאים דגולים, אבל אנחנו כאן כדי להזכיר שתופים הם כלי נהדר ללימוד מוסיקה וקצב ללא רקע מקדים, בין אם אתם מבוגרים שמחפשים להרחיב את סל הכישרונות שלהם או ילדים צעירים שמחפשים תחביב חדש. בין מגוון סדנאות ההעצמה האישית שלנו תוכלו למצוא סדנאות תיפוף על הגוף, בין אם פרונטליות או דרך זום, סדנאות מגניבות למבוגרים, לצוותי הוראה למגוון הגילאים, סדנת תיפוף על כלי הקשה וסדנאות הכשרה לשימוש בתיגוף ככלי להעברת סדנאות העצמה בעצמכם. 

 

תיגוף הוא אופציה נהדרת לשמירה על עצמנו, הן פיזית והן מנטאלית, וזו אופציה נהדרת לסדנת תיפוף למבוגרים וילדים כאחד. אנחנו מאוד מאמינים בכלי הייחודי שפיתחנו, שיכול לענות על מגוון צרכים רחב שקיימים בכל אדם – האפשרויות לקהלים חדשים הן בלתי נגמרות. מוזמנות ומוזמנים להצטרף אלינו, אנחנו מחכים לכם. 

 

בוגרות שלנו מספרות