המתנה המושלמת לנכדים שלך

ערכת כלי ההקשה המשפחתית של תיגוף
+ קורס ייעודי עם מקצבים לנגינה על כל כלי

נמאס לכם שהילדים דבוקים למסכים?
יש מלא רעש וצעקות בבית?
הבית מרגיש כמו הפרעת קשב מהלכת?
מצוין, בואו להפוך את הכאוס לחוויה מוסיקלית משפחתית. 

ההבטחה שלנו: מלבד הנאה וחווית ביחד משפחתית
אתם הולכים לגלות ולטפח כישרונות מוסיקליים.

1350  967 ש"ח בלבד או
96.7 כפול 10 תשלומים במחיר השקה

חווית משפחתית מהנה תוך פיתוח מוסיקליות, קואורדינציה וקצב.

המתנה שעושה שמח אמיתי בבית (או בפארק)

אתם בטח אומרים לעצמכם. זה מאוד נחמד אבל מה כבר נוכל לעשות עם זה. הילדים יתלהבו בשעה הראשונה ואז יזנחו את זה. אז זהו שלא. הערכה נחטפת והתגובות נהדרות. לערכה מצורפים 3 קורסים דיגיטלים עם סרטונים קצרים ופשוטים שילמדו אתכם לתופף במהירות שיא על כל כלי וכלי כך שלפחות שלושה בני משפחה יוכלו לתופף ביחד .  גם ככה אין בית שאין בו בסופו של דבר דרבוקה אז כאן נוספו לכם עוד שני כלים מהממים במחיר מהמם כך שהתיפוף יהיה קבוצתי ומשפחתי ולא אינדיודואלי.  הערכה נמכרת במחיר מיוחד שחוסך לכם מאות שקלים. משלוח חינם עד הבית!

מה כוללת הערכה?

דלי מיוחד וזוג מקלות, קחון, דרבוקה
+ 3 קורסים דיגיטליים שילמדו אתכם לתופף
דרך משפטי קצב שהולחנו במיוחד לכלים הללו

דלי וזוג מקלות + קורס ייעודי

מעשה קסמים ממש יהפוך את הדלי הזה למכונת קצב משומנת. אבל הקסם האמיתי שיתרחש הוא כשהילדים ילמדו לתופף על הדלי הזה ולא פחות חשוב ילמדו על כוחה של יצירתיות: דלי פשוט יכול לשמש כלי מוסיקלי מרתק ולא רק כלי לשטיפת רצפה.

קחון + קורס ייעודי

כלי ספרדי מאוד מיוחד שמפיק צליל מדהים ואי אפשר שלא להתאהב בו  + קורס ייעודי שילמד אתכם משפטי קצב המתאימים ביותר לכלי.  החוויה המשפחתית מתחילה כבר בשלב הלימוד.

דרבוקה +קורס ייעודי

דרבוקה איכותית שתאפשר לכם לנגן מקצבים אתניים מזרחים ולהפוך כל פיקניק משפחתי  לפיקניק חוויתי ושמח. בקורס על דרבוקה נלמד מקצבים פשוטים. הקורס מתאים לכל גיל.

הערכה כוללת שלושה כלי תיפוף כאשר כל אחד מהם הוא במחיר מיוחד ושלושתם הם במחיר מיוחד אקסטרה.בסופו של דבר החסכון שלכם הוא מאות שקלים.

מחיר הערכה הינו 967 ש"ח בלבד. אפשר לחלק לעשרה תשלומים שווים.

משלוח עד הבית ללא עלות נוספת

מייד לאחר ביצוע הרכישה יתקבל  בדואר האלקטורני שלך גישה לשלושת הקורסים.

זה אפשרי, השאר פרטים ונחזור אליך עם המידע הרלוונטי

כן, אתם תנגנו ממש. חשוב לי לציין:תופים על סוגיהם השונים הם הכלים הטובים ביותר להתחיל ללמוד לנגן. ביחס לכלים אחרים הם הכלי שהכי קל ללמד ולקלוט  בגילאים צעירים והם מהווים תשתית לכלים אחרים.

אודות אייל גלזנר מייסד התיגוף שיטה עולמית לתיפוף על שמתורגלת ברחבי העולם

שיטת התיגוף היא שיטה עולמית שפותחה על ידי מוסיקאי-אומן, אייל גלזנר. אייל הוא לא רק מוסיקאי מחונן אלא איש חינוך שהייעוד שלו הוא להנגיש את התיגוף לאוכלוסיות שונות (ילדים, אנשים עם לקויות וצרכים מיוחדים, בני הגיל השלישי ועוד) ולאפשר להן מרחב של ריפוי ואיזון.

 

חוץ מזה אייל הוא פצצת אנרגיה מטורפת. היפר אקטיבי מאובחן שהמוסיקה הביאה מזור לחייו.  הוא איש עשיה שלא מפסיק ליצור ולעשות. את ערכת כלי ההקשה כולל הקורסים הוא מביא לקהל הרחב במחיר שווה לכל כיס מתוך אמונה שמוסיקה מחברת בין אנשים, מייצרת אקלים שמח ומאפשרת מימוש עצמי. 

 

מה ההשקעה שלך?

1349 967 ש"ח בלבד כולל מע"מ ועד עשרה תשלומים של 96.7 ש"ח לחודש + משלוח חינם עד הבית. יש לכם שאלות נוספות? רוצים לשלם בטלפון? השאירו פרטים!

ערכת כלי הקשה

כולל קורס דיגיטלי לכל כלי +משלוח עד הבית
1349
967
  • קחון, דלי ומקלות, דרבוקה
  • כולל משלוח

מעוניינת בבירור נוסף?