סדנאות לנשים

עברנו כברת דרך כנשים כדי להיות איפה שאנחנו היום. 

אם תחשבו על זה, בתחילת המאה שעברה עוד לא הייתה לנו זכות בחירה, והנה היום נשים יושבות בכיסאות מקבלי ההחלטות, מנהלות צוותים וחברות גדולות, לוקחות אחריות על עצמן ועל סביבתן ופורצות תקרות זכוכית בקצב מסחרר, ואף יותר חשוב מכך: מעלימות אותן כלא היו. 

 

אין ספק שאנחנו חיות בתקופה מסעירה ומרגשת מבחינת העצמה נשית, והתגובות לכך לא מאחרות לבוא: סדנאות לנשים יש במגוון תחומים, החל ממעגלי נשים ופסטיבלים העוסקים יותר ברוח, דרך סדנאות פיתוח עסקי והתקדמות בסולם הדרגות התעסוקתי, ועד לסדנאות פרקטיות של תיקונים בבית או ברכב. 

 

אנחנו בתיגוף מעוניינות ומעוניינים להציע לכן סדנאות לנשים, אבל אחרות. 

 

העצמה נשית דרך חיבור לקצב הפנימי שלכן.

סדנאות לנשים: החיבור אל הגוף

החיבור של הנשיות אל הגוף הפיזי הולך יד ביד כבר שנים. לאורך ההיסטוריה ניתן לקרוא עדויות על ריטואלים נשיים שחיברו בין גוף האישה לטבע, לירח, לעונות השנה ולאדמה. האמונות השתנו בהתאם למיקום הגיאוגרפי ולזמן, אבל בין כולן עובר חוט מקשר אחד: הגוף הנשי הוא מכונה מורכבת ומופלאה, ובעזרת הקשבה נכונה ומאוזנת אפשר להיעזר בגוף כדי להגיע לרמות חדשות של חיבור לעצמנו. 


בכולנו פועם קצב פנימי ואישי, ולפעמים חיי היומיום בעולם המודרני מרחיקים אותנו ממנו. המטרה של הסדנאות לנשים של תיגוף היא להתחבר לעצמנו, לגרום למושג ׳העצמה נשית׳ לתפוס מקום אמיתי, שריר וקיים במציאות וממנו לבנות את העוצמה שטמונה בכל אחת מאיתנו. 


העצמה נשית היא לא רק להצליח להתקדם במקום העבודה, או לפרק חומות שעומדות בפנינו כנשים. אנחנו בתיגוף מסתכלות על המושג העצמה נשית כשביל ארוך ומתפתל, ובהליכה בו, דרך הסדנאות לנשים, אנחנו קושרות שוב ושוב את הנשיות אל הגוף, מתחברות ומתרחקות, מוצאות את הקצב הנכון לחיות בו ומקרבות בין הגוף והנפש באופן מיטיב ומאוזן.

שומר על הקוגניציה

עוזר לשמור על מוח גמיש

מיומנות נגינה על הגוף

ועל כלי הקשה נוספים

תנועה עדינה עם הגוף במרחב

תנועה נעימה ומרפאת

יצירת איזון גופני

מייצר קשרים חדשים במוח

לתופף ולהתחיל לעוף

חווית ביחד מעצימה

תחושות עוצמתיות של ביחד

סנכרון מלא בין המשתתפים

סדנאות לנשים

סדנאות לילדים

העצמה נשית בחיי היומיום

מי מאיתנו לא קמה בבוקר אקראי לחלוטין והרגישה עייפה, לא מחוברת לעצמה, לא מאוזנת, אולי אפילו עצובה או כועסת, ולא הצליחה להבין למה? לפעמים אנחנו קמות פחות מאוזנות ומחוברות לעצמנו, כביכול בלי סיבה, אבל משהו מרגיש מנותק, לא במקומו, אולי אפילו לא קשור אלינו. דרך הסדנאות לנשים של תיגוף תוכלו ללמוד טכניקות שמאפשרות התחברות לעצמנו ופרקטיקות חדשות שיעזרו לכן להטעין את מצבורי האנרגיה של הגוף ולבנות את הביטחון העצמי שלכן, גם בימים בהם המשימה הזו מרגישה רחוקה ובלתי מושגת.

 

העצמה נשית היא לא מושג מנותק ומרוחק ששמור לימים ספציפיים בשנה, אלא היא דרך חיים יומיומית. כולנו צריכות להרגיש מועצמות בכל הזדמנות שיש לנו, מגיע לנו להרגיש לביאות בכל צעד שאנחנו עושות בעולם. סדנאות לנשים, כמו זו של תיגוף, באות להזכיר שאותה לביאה שמגינה על הגורים שלה היא גם אותה לביאה שנחה על העץ, מטעינה את מצבורי האנרגיה שלה על מנת להמשיך ולעשות את מה שהיא נועדה לעשות – להיות לביאה.

העצמה נשית דרך סדנאות לנשים של תיגוף

בסדנאות לנשים של תיגוף תפגשו במדריכות שיובילו אתכן במסע הגילוי של עוצמתכן הפנימית, ויחלקו איתכן את הטכניקות בהן אנחנו משתמשות במקצבים משתנים, טפיחות על הגוף ומשפטים מוסיקליים שלמים, ויעזרו לכן להרגיש את הקצב הפנימי, החי והרוטט של גופכן. דקות ספורות של תיגוף יוכלו לעזור לכן במגוון תחומים:

 

  • חידוד המחשבה
  • העלאת רמת הריכוז
  • פיתוח היצירתיות
  • שיפור הוויסות הרגשי
  • החזרת השליטה על הגוף
  • הפיכת היצירתיות לכלי אישי ונגיש
 
 

 

תיגוף הוא כלי מדהים שמועבר גם בסדנאות לנשים, על מנת להתחבר לעצמנו ולחדד את היצירתיות ועל מנת להתחבר לעצמי הפנימית, האמיתית ששוכנת בתוך כל אחת מאיתנו. 
העצמה נשית היא חלק בלתי נפרד מתהליך החיבור של אישה לעצמה, ואם החיבור הזה יכול לעבור דרך סדנאות לנשים שמיועדות לעידוד החיבור לקצב הפנימי שלכן – תקבלו את כל הטוב משני העולמות. 
 

בוגרות שלנו מספרות