השתלמויות מורים

קורס תיגוף במסגרת השתלמויות מורים

תיגוף היא אחת מהשתלמויות המורים המעשירות ביותר לצוותי ההוראה, 

השתלמות שתיתן לך כלים אמיתיים לחיים האישיים והמקצועיים שלך כאחד

השתלמויות מורים בתיגוף

השתלמויות למורים ואנשי הוראה הן חלק אינטגרלי וחשוב בתהליך ביסוס הדרך המקצועית של מורים ומורות במדינת ישראל.

ההשתלמויות מלוות את אנשי החינוך בכל שלב של מסלול ההוראה בו הם צועדים. מעבר לפיתוח המקצועי הנחוץ לכל מורה, הפיתוח האישי חשוב לא פחות. מקצועות ההוראה ייחודיים מהבחינה הזו, מכיוון שהפיתוח האישי של עובדי ההוראה משפיע באופן ישיר על איכות הידע המקצועי שלהם ועל הדרך בה הם מתפקדים בחיי היומיום בבתי הספר.

מקצועות ההוראה הם בין המקצועות המתגמלים ביותר כיום, אולם יחד עם רמת התגמול הגבוהה מגיעים חלקים פחות נעימים המוכרים לכל מורה, כמו תסכול, שחיקה ותחושת מיאוס.

עבודת היומיום של אנשי ההוראה רוויה במגוון רחב של פעילויות הדורשות חלוקת קשב מרובה ורמת תשומת לב גבוהה, ובדיוק בעקבות כל הסיבות הללו אנחנו מציעים לכן ולכם, אנשי ההוראה, השתלמויות מורים כאן בתיגוף.

השתלמויות מורים ככלי לפיתוח עצמי

התיגוף הוא כלי ורסטילי וגמיש שיכול להתאים למגוון צרכים של מורים, מורות, גננות ואנשי חינוך, מכיוון שזו שיטת תיפוף על הגוף שמחזקת את יכולות הקשב, הריכוז, עמידה מול קהל, הביטחון העצמי ועוד מגוון יכולות חשובות שתוכלו לקרוא עליהן בהרחבה בשאר המאמרים באתר.

בשיעורי התיגוף נלמד כיצד למצוא את הקצב הפנימי שלנו, ושל התלמידים איך להשתמש בו כדי לחזק יכולות חשובות ובסיסיות לאנשי ונשות הוראה וכיצד להשתמש בו ככלי להעברת מסרים בכיתה.

אנחנו מאמינים שהשתלמויות מורים לא צריכות להעשיר רק את הידע המקצועי של המורה סביב המקצועות אותם הוא מלמד בכיתה, אלא גם לתת לו פתח לכלים חינוכיים חדשים שישפרו את יכולות הלימוד שלו ואת חוויית הלמידה של התלמידים והתלמידות בכיתתו.

השתלמויות המורים של תיגוף מתאימות לכלל אוכלוסיית אנשי ההוראה, בין אם הם בתחילת הדרך המקצועית שלהם ובין אם הם מורים וותיקים, או בין אם הם מחנכים כיתות נמוכות או גבוהות.

כלל אנשי ההוראה יכולים להפיק מהשתלמויות המורים של תיגוף כלים לחיים המקצועיים והאישיים כאחד, כלים שילכו עימם קדימה וילוו אותם לאורכה ולרוחבה של הדרך המקצועית החשובה בה הם בחרו לצעוד.

תבניות מוסיקליות ומקצבים שונים

מיומנות נגינה על הגוף

עבודה נכונה עם הגוף במרחב

פיתוח יצירתיות

שיפור הריכוז וויסות רגשי

העצמת קשר בלתי מילולי

השתלמויות מורים שיטיבו גם עם התלמידים

כפי שכבר ציינו קודם, השתלמויות מורים לא נועדו רק להעשרה אישית של המורה, מכיוון שהעשרתו האישית של איש ההוראה קשורה קשר הדוק לסביבת הלמידה של תלמידיו. מורה שיעבור השתלמויות המטיבות עימו ועם תלמידיו יצליח להביא לכיתתו סל כלים רחב ומגוון, ויעשיר את האופן בו הוא מעביר את החומר הנלמד לתלמידיו.

תיגוף היא שיטה נהדרת להשיג את הקשב והריכוז של כיתה שלמה, בשל החזרתיות על התנועות והשפה הפרטיקולרית המותאמת לקצב הלב של האדם ותחושת הביחד שנוצרת בעת תרגול תיגוף משותף.

מחקרים מראים ששיטות הוראה שלוקחות בחשבון את שני הצדדים הנמצאים בכיתה – הצד שמעביר את החומר הנלמד והצד שקולט אותו – מביאות לתוצאות טובות יותר בקרב התלמידים, לתחושת הצלחה הן של המורה והן של תלמידיו וחוויית לימוד אחרת שמאפשרת לחומר הנלמד להיקלט באופן מיטיב יותר וחיובי אצל התלמידים.

השתלמויות המורים של תיגוף מבטיחות לכם השתלמות מרתקת וחדשנית, השמה דגש על הפיתוח המקצועי והאישי שלכם ומאפשרת המשכיות והעשרה של רצף הלמידה וההתפתחות של אנשי ההוראה. הוראה היא מקצוע תהליכי ודינאמי המשתנה כל הזמן.
 
כפי שישנו דור חדש של מורים עם צרכים אחרים מהדור הקודם, כך נכון הדבר גם לגבי התלמידים במערכת החינוך. אנחנו מציעים לכן ולכם לבוא וללמוד שיטה שתאפשר לתלמידים בכיתתכם ולכם לפרוח, להתחדש ולהתפתח, ולרכוש מיומנויות חשובות שישפרו את דרככם המקצועית כמורים ואת דרכם של התלמידים שלכם כבני אדם קשובים בעולם.

לפרטים נוספים השאירו פרטים