גמול השתלמות

קורס תיגוף לגמול השתלמות

תיגוף היא אחת מהשתלמויות המורים המעשירות ביותר לצוותי ההוראה, 

השתלמות שתיתן לך כלים אמיתיים לחיים האישיים והמקצועיים שלך כאחד

כלי עזר לעוסקים הוראה פרונטלית

מגיע לך את הטוב ביותר שיש לקורסים לגמול השתלמות להציע, קורס שירחיב את האופקים שלך, יעניק לך כלים משמעותיים לך ולתלמידייך ויעשיר את העולם הפנימי שלך באופן שונה מכל השתלמות מורים וגננות אחרת. 

הקורסים מתאימים למורות, גננות, מטפלות ולכל מי שעוסקת בהוראה פרונטלית, וכמובן גם בהוראה שקשורה לתנועה. 

אנחנו בתיגוף מציעים לך קורס איכותי, שלא רק ייחשב בסך הקורסים לגמול השתלמות שלך, אלא גם יספק מענה אמיתי ופתרונות לאתגרי היומיום של מורות, גננות וצוותי חינוך באשר הם. 

תיגוף היא אחת מהשתלמויות המורים המעשירות ביותר לצוותי ההוראה, השתלמות שתיתן לך כלים אמיתיים לחיים האישיים והמקצועיים שלך כאחד: 

בעזרת התיגוף תוכלי לשפר את המיומנות שלך בניהול הכיתה, במתן דרך תקשורת שונה ומיוחדת לתלמידייך ובעיקר לך – כי מגיע לך!

לא עוד השתלמות מורים

תיגוף היא טכניקה חדשה שפותחה על ידי אייל גלזנר, ומטרתה היא לאפשר לנו להתחבר חזרה לעצמנו דרך משפטי קצב קצרים, אותם אנחנו מתופפים על הגוף שלנו. 

 

התיגוף מבוסס על עשרות ואלפי מסורות עתיקות ממגוון קצוות העולם שבהן מוסיקה, ובעיקר קצב, הם חלק מרכזי ומשמעותי. במסגרת הקורסים לגמול השתלמות שאנחנו מעבירים, נלמד איך להתחבר לקבוצה שאיתך דרך הקצב, וליישם את הידע הזה על כיתות בבית הספר. 

 

נלמד איך תיפוף פשוט על הגוף יכול לתת לנו פרץ אנרגיה שיעזור לנו לקום בבוקר בקלות ולעבור את היום במקסימום פרודוקטיביות, ריכוז ומרץ. 

 

במהלך השתלמויות המורים שלנו אנחנו שמים דגש על כלים במיוחד לאנשי חינוך והוראה:

 

  • שימוש בתיגוף ככלי למיקסום הריכוז של התלמידות והתלמידים
  • התחלה אנרגטית של הבוקר בכיתה או בגן
  • שימוש בשפת הקצב שתוציא מהתלמידים שלכן את המיטב
  • שילוב של אמנות ככלי להעברת ידע
  • הרחבת סל הכלים המתודי להקניית חומר לתלמידים

תבניות מוסיקליות ומקצבים שונים

מיומנות נגינה על הגוף

עבודה נכונה עם הגוף במרחב

פיתוח יצירתיות

שיפור הריכוז וויסות רגשי

העצמת קשר בלתי מילולי

תיגוף בסל הקורסים לגמול השתלמות

תיגוף הוא לא עוד אחת מהתשלמויות המורים החשובות שמורים ומורות עוברים במהלך הקריירה שלהם, הוא הרבה יותר מזה: אנשים שעברו את הסדנאות שלנו מציינים עד כמה התיגוף עזר להם לחדד את חושיהם ולבצע את המשימות היומיומיות שלהם בקלות וביעילות לאחר שלמדו את הטכניקות שלנו. 

בנוסף, בהשתלמויות המורים שלנו תוכלו למצוא ערך מוסף גבוה בדמות מתודה חדשה לעצמכן ולכיתה אותה אתן מלמדות. בכל כיתה יושבים כמה וכמה תלמידים ותלמידות שמתקשים לעקוב אחר החומר הנלמד בדרך ה״רגילה״, ולפיכך נחשבים לתלמידים מפריעים. 

יחד עם התיגוף בסך הקורסים לגמול השתלמות שלכן, תוכלו להיעזר בכלים שלנו כדי להגיע לכל אחת ואחד מהתלמידים שלכן, ולהנגיש להם את החומר הנלמד בעזרת אמנות הקצב, שבאופן מתמיד מצליחה לחבר גם את התלמידים שלומדים ״רגיל״ וגם את התלמידים שלומדים ״אחרת״.

השימוש בשפת התיגוף תעשיר את עולם ההוראה שאתן מביאות דרך השתלמויות המורים אותן אתן עוברות, ותביא ערך מוסף עצום לתלמידות ולתלמידים שלכן. הם יזכו לחווית למידה שונה מכל חוויה אחרת שהם יקבלו בזמן שהותם בבית הספר, ואתן תוכלו ללמד כיתה שלמה תוך כדי שאתן מחוברות לעצמכן, ועוזרות לכלל התלמידים שיושבים מולכן, ללא הבדל של אבחנה זו או אחרת, להגיע למלוא עוצמתם ולמיקסום מימוש הפוטנציאל שלהם.

תיגוף יכול להיות כלי רב השפעה עליכן כמורות וצוותי הוראה ועל התלמידים והתלמידות שפוגשים אתכם יומיום, ויכול להפוך את חווית הקניית הלמידה למיטיבה ולחווית קליטת הלמידה למעשירה וחווייתית, הרבה יותר מהחוויה הממוצעת של תלמידים במערכת החינוך. 

למידה בקורס התיגוף כחלק מהקורסים לגמול השתלמות המוכרים לכן או כחלק מהשתלמויות המורים השנתיות יכול להיות קורס העשרה משמעותי שישפיע באופן ניכר על מסלול הקריירה שלכן, על היכולת שלכן ליישם טכניקות חדשות של הוראה וכמובן – העלאת הרמה המקצועית שלכן כמורות ומורים ורכישת כלים חדשים לריכוז וניהול החיים המקצועיים והאישיים שלכן. 

למה? פשוט כי מגיע לכן.

לפרטים נוספים השאירו פרטים