חוסר ביטחון עצמי

חוסר ביטחון עצמי

חוסר ביטחון עצמי יכול לפגוש אותנו במגוון סיטואציות בחיים. היכולת לזהות את חוסר הביטחון העצמי מהווה אבן דרך משמעותית בשיפורו ובחיזוקו. העלאת הביטחון העצמי לא צריכה להיות משימה מורכבת, היא איננה בשמיים ואנשים רבים עובדים על הביטחון העצמי שלהם באופן יומיומי סביבנו, בלי שנרגיש בכך בכלל. חיזוק הביטחון העצמי יעזור לנו במגוון סיטואציות בחיים, בין אם בקשרים בין אישיים, קשרי עסקים, קידום עצמי או עמידה מול קהל, או מול כיתה או גן. חוסר ביטחון עצמי לא צריך להוות מכשול, הוא ערך שניתן לעבוד עליו, ובעיקר ניתן לשפר אותו בעזרת שיטת התיגוף.

העלאת הביטחון העצמי: זה לא מורכב

השימוש בתיגוף ככלי לבניית ביטחון עצמי הוא פשוט וקל. תיגוף נועד לחבר בין הגוף ובין הרצונות שלנו, הוא כלי שנועד לסייע לנו לבנות סל כלים ומתודות בעמידה מול קהל ובהעברת מסרים. העלאת הביטחון העצמי חשובה במיוחד לאנשים שעוסקים במקצועות פרונטליים, כמו מורים ומורות, גננות, מרצים, נותני שירות לקוחות ועוד. לעתים, כשהביטחון העצמי ירוד, אנחנו מתפתים לחשוב שיהיה לנו קשה מאוד להעלות אותו, וכאן אנחנו נכנסים לתמונה. שיטת התיגוף יכולה לענות על מגוון אתגרים, אבל נדמה שאתגר כמו בניית הביטחון העצמי יכול להיענות במדויק על ידי שיטת התיגוף. השיטה כולה מתבססת על תרגול תרגילים בימתיים, שמטרתם היא לגרום לנו להרגיש בנוח, כמו דג במים, בעת עמידה מול קהל. 

בניית ביטחון עצמי בסביבה נעימה ובטוחה

הרבה פעמים, אנשים החשים לא בטוחים בעצמם, יכולים להיבהל מסיטואציות מרובות משתתפים. תחושות של סגירות, חוסר יכולת לדבר או להביע את עצמם, קושי ביצירת קשר עין ושפת גוף מסוגרת עלולים להשפיע על האופן בו האדם עובר כלפי הסובבים אליו. אלו המתמודדים עם חוסר ביטחון עצמי עלולים להרגיש חיצוניים לסיטאציות מסויימות, בין אם בקבוצה גדולה ובין אם בקשרים עם האנשים הקרובים אליהם ביותר. אנחנו כאן כדי להגיד שכל אדם שווה את המקום שהוא תופס בעולם, גם אם כרגע הוא מתמודד עם חיזוק הביטחון העצמי שלו, ובעיקר אנחנו כאן כדי לשפר את המצב ולגרום לתהליך בניית הביטחון העצמי להיות חווייתי, משוחח, משותף ובעיקר נעים. תרגול תיגוף בקבוצה יקפיץ את יכולות העמידה מול קהל שלכם ויגרום לכם להרגיש בנוחות מול אנשים אחרים. תרגילי תיגוף יכולים לעזור להתמודד עם סיטואציות חברתיות בקבוצות גדולות, מצומצמות, באופן פרטני או אחד על אחד. יש לנו כלי מצויין וגמיש שיעזור לכם בדרך בניית הביטחון העצמי שלכם באופן מחבק ובטוח.

חיזוק הביטחון העצמי בעזרת תיגוף

תרגול יומיומי של תיגוף יחזק את הקשר שלכם עם הגוף ועם המיינד, ויחבר אתכם לעצמכם האמיתיים. אנחנו נדאג להזכיר לכם שבניית ביטחון עצמי היא דרך ארוכה ולעתים גם לא פשוטה, אבל שאנחנו כאן למענכם בדרך הזו, מלווים אתכם בכל צעד שתבחרו. העלאת הביטחון העצמי תפתח לכם שערים חדשים בקריירה, במעגלי החברים ובזוגיות, ובכלל, בכל סיטואציה שתפגיש אתכם מול בני אדם אחרים. חשוב לזכור שאנחנו חיים בעולם בו לרושם הראשוני יש השפעה משמעותית על האופן בו תופשים אתכם, וכדאי לעבוד על העלאת הביטחון העצמי כדי לפלס דרך פשוטה, נעימה ופוריה בעולם הזוגי, העסקי והחברתי. תיגוף כאן כדי ללמד אתכם מגוון שיטות ודרכים לעמוד מול קהל, להסתכל על עוד אנשים בסיטואציה בגובה העיניים ובעיקר לחזק אתכם ואת החיבור שלכם לעצמכם, לגוף שלכם ולנפש שלכם. אתם האחראים לבניית הביטחון העצמי שלכם ואנחנו כאן כדי לתת לכם את הכלים לעשות זאת בשמחה.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.